A Heves Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöksége szerdán szakmai egyeztetést folytatott Kiss János Heves vármegyei országgyűlési képviselővel, az Országgyűlés Gazdasági és Energetikai Bizottságának alelnökével.
A megbeszélés fókuszában Heves vármegye 2. számú választókerületének gazdasági helyzete, valamint a térség előtt álló fejlesztési és gazdaságélénkítési feladatok álltak.
A felek egyetértettek abban, hogy a kamara a jövőben is aktív gazdasági és szakmai tanácsadó partnerként járul hozzá a térséget érintő országgyűlési képviselői munkához, különös tekintettel a vállalkozások versenyképességének erősítésére és a térség gazdaságfejlesztésére.

Balról: Zsámba Péter, Szántó László, Kiss János, Angeli László, dr. Piskóti-Kovács Zsuzsa, dr. Bánhidy Péter, File Sándor